MagyarEnglishDeutschSlovak

"Kolekcia bio výrobkov z Dolného pohronia"

Degustácia

 

Naša pivnica okrem výroby a uskladnenia biovín je vhodná aj na pohostenie, kde okrem stravy a dobrého vína ponúka aj možnosť ubytovania. Na želanie hostí pripravíme miestne špeciality. Jedálny lístok a program pripravíme podľa želania návštevníka a na základe predbežnej dohody.

Degustácia sa uskutoční za asistencie vinára. Podľa možnosti skupinu sprevádza majiteľ. K našim vínam ponúkame pagáčiky/rožok a minerálku. Naša pivnica má viac ako 200 rokov, má veľmi bohatú historickú minulosť. Dobové fotografie, dokumenty si hostia môžu prezrieť na chodbách budovy.

 

AKTUALITY

02. 01. 2014

Pivnica Palik úspešne na medzinárodnej súťaži

Maďarská vínna akadémia, Národná rada horských obcí, Rád maďarských zástavných vín a Stredná odborná škola vinárska Istvána Soósa zorganizovali už 8. ročník Súťažnej ochutnávky vín Karpatskej kotliny. Podujatie sa uskutočnilo 21. novembra v maďarskom Budafoku na pôde organizátorskej školy.

15. 09. 2013

Konkurencieschopné vína z Peseku

V období úpadku domáceho poľnohospodárstva, znižovania rozsahu a straty prestíže vinárstva možno mnohí s nádejou pozdvihnú hlavy, keď začujú informácie o tom, že vína pochádzajúce z nášho regiónu vyhrávajú súťaže vín, jednu po druhej, a to na regionálnej aj medzinárodnej úrovni. Nádejou pre všetkých, ktorí by si želali prinavrátenie dávno zašlej úrovne miestneho vinárstva, môže byť Pivnica Palík.

27. 06. 2012

Degustačný kurz pre milovníkov vína

Vzhľadom na mimoriadnu  úspešnosť  našich kurzov v predchádzajúcich rokoch tretíkrát sme usporiadali  na  jar 2012 náš degustačný kurz pre milovníkov vína.

top